Kirbuturg

Müüjale

Komkas saab rentida mugava boksi, kuhu mahuvad riided (naiste/meeste/laste), jalanõud kui ka muu kasutuna seisev, sh ehted, mänguasjad, kodutarbed, sporditarbed jm.

Klient rendib meilt müügiboksi ning olenevalt kauba kogusest, sortimendist võib valida kas meeste, laste või noorukite boksi.  Asjade müüki panekuks kõik vajaliku (riidepuud, hinnasildid, kinnitused ja piiramatus koguses turvaelemente) saab meie käest. Klient toob asjad meile ja meie müüme! Meie müüme ja 100% müügist saadud tulu läheb kliendile.  Müüja seab oma asjadele ise oma äranägemise järgi hinna ning kogu raha, mis asjade müügist teenitakse, läheb müüja taskusse. Rendiperioodi jooksul saab kaupa pidevalt juurde tuua, kuid kui midagi peaks siiski müügiperioodi lõppedes alles jääma, saab müüja oma kauba loomulikult tagasi.

Komka valib teie boksist ägedamad tooted välja, mida pildistame ja jagame nii Komka e-poes ja erinevates sotsiaalmeedia kanalites. Klient saab meelepärase asja ära osta ning koju tellida. Saatmiskulud kannab ostja ning ostetud kaupa me enam ümber ei vaheta ega tagasi ei osta.

E-poes müüdavale kaubale lisame toote hinnale juurde kuni 10€, mis katab müügikeskkonna vahenduskulud ja Komka personali lisaajakulu. Rentnikule makstav tulu ei muutu sellest, kas toode on müüdud Komka poes kohapeal või läbi interneti.

Meie boksid on kõik ühe suurusega:
Boks suurus 90 cm lai – täiskasvanute boks 39 eur/ kuu, lasteriiete boks 25 eur / kuu

Hinnad sisaldavad turvaelemente, hinnasilte kinnitustega, riidepuid ja kauba paigutamise nõustamist.

Vabade bokside olemasolust palun uuri lisa helistades, kirjutades facebooki või meilile. Vastame esimesel võimalusel.

Näpunäiteid edukaks müügiks

  • Kontrolli, et tooted oleksid puhtad ja terved. Pese ja triigi riided, puhasta jalanõud ja kontrolli, et elektroonikaseadmed oleksid töökorras.
  • Hinda kaupa mõistlikult. Hind võiks olla selline, millega oleksid nõus ise pikemalt mõtlemata ostma.
  • Lisa täiendavat infot oma boksi kohta, mida müüd. Nt. “Riided M-L suuruses naistele”, “Brändiriided (Guess, Calvin Klein, Zara)”, “Siit leiad meesteriideid suurusele M-L” jne. Nii on ostlejatel võimalik orienteeruda.
  • Tee allahindlusi – küsi meilt soodustusega silte või tee enda soovi järgi pilkupüüdev allahindluse silt.
  • Ära kuhja müügiboksi toodetega üle. Ostlejatel kaob huvi sedasi ja nad ei võta vaevaks hakata “kaevama”. Sul võib olla suurepärast kaupa, mis potentsiaalsel ostjal märkamata jääb.
  • Võimalusel korrasta boksi kord nädalas, too asju juurde või vii osa asju ära – nii on ostjatel “värske vaade”.
  • Komka lisab valitud uutest toodetest küll asju oma Facebooki lehele, kuid huvi sinu boksi vastu suurendamiseks soovitame reklaamida oma boksi ka enda sotsiaalmeedias.

Ostjale

Ostlejaid ootavad ees soodsad hinnad, tee, kohvi, vesi ja maiustust. Komkas on mugav puhkenurk koos ajakirjadega. Lastele on eraldi mängunurk joonistamisvõimaluste, raamatute, legode, mudelautode jm põnevaga. Kui ise boksi rentida ei soovi, siis meie juures on lihtsalt suurepärane võimalus täiendada oma garderoobi esemetega, mida tavapoodidest ei leia.